elektrikas

Dabar yra puikus laikas kartą ir visiems laikams sumažinti energijos suvartojimą. Kodėl gi nepanaudojus energijos taupymo kapitalo jūsų namų pertvarkai. Šiandien technologija turi daugybę būdų, kaip maitinti mūsų namus, pavyzdžiui, fotoelektros, vėjo jėgainės ir kinetinė inžinerija.

Taikydami kai kurias alternatyvias energijos formas, tokias kaip atsinaujinančios technologijos, iš tikrųjų galime vadintis „žaliaisiais vietiniais gyventojais“. Jei ieškote ekologiško alternatyvaus energijos tiekimo į savo namus šaltinio, atsinaujinanti energija yra puikus sprendimas.

retai pasitaikantys šildytuvai, metalinės saulės plokštės, Damasko CPK, kurie yra labai ekonomiški ir naudoja iki 85% mažiau energijos, palyginti su tradiciniais elektriniais šildytuvais.

Kiti IR šildytuvų naudojimo pranašumai yra šie:

  • 99,5% grynumo iš anksto nustatytos keraminės medžiagos aromatizavimas * leidžia daugeliui patalpų naudoti tik esant minimaliam lauko oro srautui * reguliuojamas atsižvelgiant į lauko temperatūrą.

Jie labiau žinomi kaip nematomos lemputės arba „Scient Scient“ lempos.

Turime žinoti, kad IR nėra naujas išradimas. Antrojo pasaulinio karo metu jis pirmą kartą buvo panaudotas dirbant cfm / ftp “mainų oro vėdinimas” kariuomenės garnizonuose. Ateityje ši technologija smarkiai paveiks mūsų aplinką ir energijos suvartojimą.

Infraraudonųjų spindulių technologija vis dar yra kūdikystės stadijoje. Šio tipo technologijos daugiausia grindžiamos „balta šviesa“. Viršutinis ir apatinis šviesos bangos ilgiai nėra matomi, todėl sunku jį pamatyti, tačiau trumpieji bangos ilgiai tikrai matomi net didžiausiame diapazone, kuris yra maždaug 1 kriptono terminis apibrėžimas.

Yra dar vienas aušinimo agentas, pvz., Oras ar vanduo, kuris padeda išsklaidyti infraraudonąją spinduliuotę. Kai infraraudonuoju spinduliavimu junginė šiluminė energija paverčiama šiluma, ji išsiskiria iš projektoriaus paviršiaus paviršiaus.

Kaip IR veikia:

Yra dviejų tipų infraraudonųjų spindulių spinduliavimas: rūpi „House-Light“ ir IR skleidžiama šiluma. IR šviesa iš tikrųjų yra mažesnė už matomos šviesos bangos ilgį. sumontuotas stiklo plane, atrodo kaip milijonas milijardų veidrodžių. Šiuos veidrodžius sudaro viena netauriųjų metalų apykaklė ir dvi stiklinės plokštės. Plokštės dedamos į šerdį, kurios elektrinis potencialas yra priešingas. Magnetinis laukas padeda įkrauti elektronus abiejose plokštėse. Šie įkrauti elektronai iš tikrųjų yra apriboti vienoje metalinėje plokštelėje ir laikosi kitoje, kol supranta priešingą priešingų plokščių potencialą ir atitinkamai išlaisvina.

Priklausomai nuo elektros srovės įtampos, elektronai judės iš plokščių, link kitų metalinių plokščių. Jiems judant, iš kitų plokščių IR sklaidosi ir dėl to niekam nereikalingos elektriko paslaugos.

Bet kuris įtaisas, kurį valdo elektros energija, kokia yra IR, turi kelis komisinius veidrodžių, kurie skleidžiami aidėdami, gamintoju. Jei kruopščiai planuojamas, paviršius, susijęs su IR plokštėmis, iš tikrųjų yra veidrodis, o atspindžio dydis priklauso nuo veidrodžių paviršiaus tekstūros. Puikus planas panaudoti IR integruotu elektros energijos gamybos metodu suteiks panaudotą energiją, atitinkančią nedidelį skaičių saulės kolektorių, pastatytų priklausomai nuo įtampos.

Yra daugybė kitų situacijų, kai šis energijos gavyba gali būti naudinga. Palaipsniui pakeičiant cheminę energiją elektros energija, labai pakeičiama tai, kaip viskas veikia šiuo metu. Daugelyje vietų įprastas vaizdas yra greitkelio tiesimas. Nors žemės kasimas paprastai atliekamas tiek mieste, tiek šalyje, aukštos įtampos elektros srovės elektros srovė naudojama žemei kasti ribotoje žemėje. IR taip pat gali būti naudojamas elektrinių vartuose, kur jis gali valdyti vartus automatizuotu procesu.